Тел: +38 (044) 364-30-04 +38 (096) 654-90-64 +38 (067) 240-91-48 E-mail: office@ecoalliance.com.ua

ІТНВПВ

Компанія Екоальянс пропонує виконати детальний розрахунок індивідуальних технологічних нормативів використання питної води (ІТНВПВ) та розробити технологічний регламент підприємства відповідно до визначених технологічних витрат питної води.

Наказами № 179-181 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25.06.2014 р. (реєстр в Мінюсті України від 03.09.2014 р.) було визначено нову процедуру розроблення та затвердження технологічних нормативів використання води, новий механізм здійснення розрахунків ІТНВПВ для підприємств, які надають послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, зокрема ряд показників та формул на відміну від наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.02.2004 р. № 33.

Нові підходи застосовуються до розрахунку втрати питної води в системі водопостачання та технологічних витрат в системах водопостачання та/або водовідведення, змінено складові втрат та технологічних витрат води в системах водопостачання та водовідведення.

 Відповідно до наказу Мінрегіонбуду України від 25.06.2014 № 179, поточні ІТНВПВ підприємств водопровідно-каналізаційного господарства застосовуються для:

•      планування й організації контролю за водогосподарською діяльністю;

•      визначення обсягів реалізації послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для визначення їх собівартості та тарифів на ці послуги;

•      визначення нормативних обсягів використання питної води підприємством;

•      визначення додаткових об’ємів питної води та стічних вод, які надходять до системи водовідведення понад обсяги реалізації послуг з централізованого водовідведення;

•      обґрунтування потреби у воді для отримання дозволів на спеціальне водокористування.

 Ми працюємо по всій Україні і готові запропонувати найвигідніші умови, ефективні рішення та гарантію результату взятих у роботу проектів. 

 

Замовте послугу прямо зараз, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

Замовити послугу