Комплексне екологічне обстеження офісу, квартири, котеджу, ділянок та інших об’єктів.

Проведення аналізів води і повітря, вимірювання рівня радіації, шуму та вібрації.

Якщо ви турбуєтесь про якість свого життя, вам буде корисно знати основні показники навколишнього середовища, які впливають на ваше здоров’я.

В результаті активної перетворюючої діяльності людства виникає нове екологічне середовище з високою концентрацією антропогенних факторів. Такі як, забруднення атмосферного повітря, високий рівень шуму, електромагнітні випромінювання, це все безпосередній продукт індустріалізації. А також зосередження підприємств на обмеженій території, висока щільність населення, міграційні процеси та інше - є наслідком урбанізації як форми розселення.

Всі ці чинники впливають на ваше здоров'я і ваших близьких. Виявити та прийняти оптимальні міри для нейтралізації джерел небезпеки дозволить наше комплексне екологічне обстеження.

Комплексне екологічне обстеження офісу, квартири, котеджу, ділянок та інших об’єктів включає в себе вимірювання:

  • рівня радіаційного фону і визначення локальних джерел радіації;
  • рівнів шуму;
  • параметрів інсоляції і освітленості;
  • параметрів мікроклімату.

При цьому ми проводимо відбір проб на аналіз повітря і води зі свердловини, водопроводу, басейну, природної водойми та інших джерел.

Підбір компонентів для аналізу здійснюється фахівцем компанії індивідуально для кожного клієнта.

За результатами інструментальних та лабораторних досліджень, Вам видається письмовий звіт, що містить протоколи досліджень проб в порівнянні з державними нормами і фоновими значеннями, висновок про екологічний стан приміщення/ділянки, виявлених чинниках, які викликають потенційно небезпечний або шкідливий вплив на здоров'я проживаючих, або працюючих людей, джерела впливу, а також рекомендації по усуненню наявних проблем і профілактики виникнення ризиків для людей.

Наша лабораторія акредитована (свідоцтво про атестацію № ПТ-348/14 від 21.10.2014 р.) і оснащена сучасними приладами для вимірювання, які своєчасно проходять метрологічну атестацію.

Порядок робіт:

Під час попередньої бесіди по телефону менеджер по роботі з клієнтами разом з вами погодить перелік оптимального набору досліджень і час проведення обстеження.

Фахівці компанії (1 - 3 людини, в залежності від складності обстеження), з необхідними приладами, виїжджають на місце обстеження. Відбирають необхідні для аналізу проби, відповідно до затверджених методик, та доставляють їх в лабораторію компанії.

За результатами дослідження складається звіт, що містить протоколи досліджень в порівнянні з нормами, висновок та рекомендації щодо усунення чинників екологічного ризику.

Звіт можна забрати у нас в офісі, у зручний для Вас час або отримати його по електронній пошті.

Фахівці компанії в подальшому безкоштовно консультують своїх клієнтів з питань проведених нами досліджень, і за рішенням виявлених нами екологічних проблем.

Замовте послугу прямо зараз, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

Замовити послугу