Ліцензія на здійснення господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами

Ліцензія – це спеціальний дозвіл, що видається компетентним органом на здійснення певних видів господарської діяльності.
Суб'єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов'язані мати ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, яка видається Міністерством екології і природних ресурсів України.

Наші послуги:

  • Формування пакету документів, що подаються для одержання ліцензії на провадження господарської діяльності з поводженням з небезпечними відходами відповідно до статті 11 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та пункту 6 Постанови КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами» від 13.07.2016 за № 446.
  • Складання паспорта місця видалення відходів (у разі здійснення видалення чи захоронення небезпечних відходів).
  • Розробка та затвердження реєстрової карти об’єкта оброблення та утилізації відходів.
  • Складання спеціального паспорту на місце чи об’єкт зберігання відходів.
  • Складання спеціального паспорту на кожне місце чи об’єкт видалення відходів.
  • Розробка документів та отримання висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
  • Розробка документів та отримання висновку державної екологічної експертизи.
  • Розробка документів та отримання дозволу на спеціальне водокористування.
  • Розробка документів та отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
  • Ідентифікація об'єктів поводження з небезпечними відходами.

Строк дії ліцензії – необмежений.

Важливо знати!

Отримання ліцензії регулюється Постановою КМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами» від 13.07.2016 за № 446.

Ліцензіати, які вже мають ліцензії на провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами і на поводження з особливо небезпечними речовинами та небезпечними відходами, повинні подати до органу ліцензування документи та відомості, визначені частиною 3 статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» для підтвердження ліцензії.

Відповідно до статті 34 Закону України «Про відходи», у разі порушення суб'єктом господарської діяльності ліцензійних умов поводження з небезпечними відходами ліцензія анулюється у встановленому законом порядку.

Відповідно до статті 34 Закону України «Про відходи», перевезення небезпечних відходів дозволяється лише за наявності їх паспорта та ліцензії на поводження з ними і в порядку, визначеному законодавством про перевезення небезпечних вантажів.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», відповідальність за порушення законодавства у сфері ліцензування під час провадження господарської діяльності за провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, без ліцензії чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування посадові особи суб’єктів господарювання несуть адміністративну відповідальність, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення.

 

Замовте послугу прямо зараз, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

Замовити послугу