Тел: +38 (044) 364-30-04 +38 (096) 654-90-64 +38 (067) 240-91-48 E-mail: office@ecoalliance.com.ua

Супровід при проходженні перевірок

Ні одна компанія не застрахована від періодичних перевірок контролюючих органів по дотриманню екологічного законодавства. Навіть якщо всі необхідні документи оформлені своєчасно, перевірка може виявити ненавмисні порушення із-за недостатнього знання законодавства і процедур в галузі охорони навколишнього середовища. Виявлені порушення спричиняють накладення штрафу на організацію та на посадову особу аж до припинення діяльності підприємства.      

Компанія «Екоальянс» надасть ефективну допомогу при проходженні перевірок. Ми проведемо аналіз вашої документації, проконсультуємо по вимогам природоохоронного законодавства і процедурі проведення перевірки, оцінимо вірогідність виникнення  спірних питань з контролюючими органами, заздалегідь визначимо можливий склад екологічного правопорушення та розмір штрафних санкцій.  А також допоможемо у найкоротшій термін підготувати до перевірки все необхідні документи, щоб пройти її швидко і успішно.

На період проведення перевірки за вами буде закріплено  нашого співробітника, які у режимі реально часу буде давати рекомендації щодо тактики поведінки у конкретній ситуації проведе термінову експертизу і аналіз приписів, отриманих від перевіряючи, зможе представляти ваші інтереси при викликах контролюючих органів для дачі пояснень.  

У випадку несподіваної позапланової перевірки ви отримаєте роз’яснення можливих дій контролюючих органів та рекомендації по вашим діям у відповідь.

Звернувшись до нашої компанії ви отримаєте кваліфіковану допомогу та професійну підтримку при проходженні екологічних перевірок будь-якої складності. Для нас не буває несподіваних питань.   Обратившись в нашу компанию вы получите квалифицированную помощь и профессиональную поддержку при прохождении экологических проверок любой сложности. Для нас не бывает неожиданных вопросов. Наша допомога завжди вчасна і результативна. 

Замовте послугу прямо зараз, і наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення всіх деталей.

Замовити послугу